Regency Plaza Aqua Park & Spa, Egypt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay, 6.9.2018, All inclusive

Regency Plaza Aqua Park & Spa starstarstarstar

Regency Plaza Aqua Park & Spa
LM
Termín:
6.9.2018 – 13.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:65180268
od 448 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa
Prehľad
Poloha: 

V malebnej Namq Bay, priamo pri dlhej piesočnatej pláži s koralovým útesom (kúpacie topánky sa odporúčajú). Populárne Naama Bay je vzdialené cca. 20 min.  Popis: 

Exkluzívna vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia a niekoľko à la carte reštaurácií (talianska, Stredného východu, čínska, indická a libanonska), diskotéka, amfiteáter, 3 bary, internetové kaviarne a obchody. V krásnej, rozľahlej záhrade je veľký Aqua Park vrátane 5 rôznych šmykľaviek pre dospelých a detský kútik. Na slnečnej terase sú slnečníky lehátka a plážové osušky zdarma. 


Izby
Všetky izby sú pohodlné, s klimatizáciou, kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitný TV, chladnička, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady. Za príplatok s výhľadom na more.  
Šport
 2 tenisové kurty (s umelým osvetlením za poplatok), posilňovňa, plážový volejbal, vodné hry, stolný tenis. Príplatok: škola potápania, health club, masáže. Viacjazyčné animácie. 
Pre deti
Detské ihrisko, detský zábavný program, samostatný detský bazén, detský klub (4-12 rokov).  
Stravovanie
All-inclusive: Raňajky, obedy a večere (formou bufetu), denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín (víno iba u jedla v hlavnej reštaurácii, espresso a cappuccino za príplatok).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK