Wadi Lahmy Azur Resort, Egypt, Marsa Alam, 14.6.2018, All inclusive

Wadi Lahmy Azur Resort starstarstarstar

Wadi Lahmy Azur Resort
LM
Termín:
14.6.2018 – 21.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59188373
od 392 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší

Hotel
Hotel Wadi Lahmy Azur Resort
Prehľad
Poloha: 

Nachádza sa na nedotknutej, krásnej bielej súkromnej pláži, pri veľkej lagúne, asi 5 km južne od mesta Hamata. V zátoke Wadi Lahmy sú ideálne podmienky pre kiting. Popis: 

Tento rezort ponúka sa skladá celkom z 188 izieb v 2-poschodových budov. K dispozícii je elegantná vstupná hala s recepciou, prístup na internet (za poplatok), reštaurácia s terasou a obchod so suvenírmi. K dobre udržiavanej záhrade patrí bazén s pool barom a slnečnou terasou a samostatný detský bazén. Použitie plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a plážové uteráky je v cene. Ubytovanie: 

Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú sprchovací kút, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, minibar (za poplatok) a klimatizáciu. Je možné objednať si dvojlôžkovú izbu s výhľadom na more. S rovnakým vybavením je  k dispozícii obmedzený počet Economy izieb. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Šport: 

Plážový volejbal, biliard, futbal; denný zábavný program. Za poplatok: Na pláži nájdete moderné potápačské centrum s nemeckými zamestnancov z miestnych poskytovateľov. Stravovanie:

All inlcusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, miestne nealkoholické nápoje 10 hodín - 24 hodín, každý deň 1 fľaša vody v minibare, obedový box pre potápačov.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK