Základné info

Veronika Portelekyová - zlatka.sk
Adresa:
 Jesenná 7, 040 01 Košice (neslúži ako predajné miesto)
Telefón: +421 908 659 990
E-mail: zlatka@zlatka.sk 

Cestovná kancelária ZLATKA vznikla v auguste v roku 1996, kedy prostredníctvom nás začali naši klienti cestovať do Bulharska a Tuniska. Vďaka skúsenostiam a kvalitným zahraničným partnerom sme pre našich klientov vybrali najvhodnejšie ubytovacie zariadenia v najnavštevovanejších destináciách  Bulharska, Korfu, Kréty, Chorvátska, Talianska, Tuniska, Egypta a Francúzska. 
Cestovná kancelária Zlatka s.r.o. vznikla  začiatkom roka 2010 ako pokračovateľ CK ZLATKA. V poslednom období sme zaznamenali zvýšený dopyt našich klientov o nové destinácie našich zmluvných partnerov - renomovaných cestovných kancelárií.
Preto sme sa koncom roka 2016 rozhodli zmodernizovať a vylepšiť naše služby. Od 1. 11. 2016 vznikla cestovná agentúra Veronika Portelekyová - zlatka.sk, ktorá Vám je k dispozícii online a vybavuje všetky Vaše požiadavky v čo najkratšom čase výlučne online, alebo telefonicky.

Želaním klientov je určite dovolenka plná pohody a oddychu, pri ktorej sa oslobodíte od každodenných starostí, spoznáte nové veci, naberiete dych, skrátka si poriadne užijete. Chápeme, že od dovolenky očakávate aspoň raz do roka zažiť relax, ktorý sa spája do niekoľkých slov - spánok, prechádzky, opaľovanie, dobré jedlo, kúpanie v mori, zábava. Vaše požiadavky sú pre nás veľmi dôležité, aby sme skvalitňovali naše služby.