Recenzie

Ďalšie recenzie nájdete na našom Facebooku: https://www.facebook.com/cazlatka.sk/

 

 

Paríž

Dovoľte úprimne sa Vám poďakovať za chvíle, ktoré sme strávili v Paríži zabezpečené Vašou CK. Za to, že všetko fungovalo spoľahlivo a presne, za profesionalitu, manažérske schopnosti ale aj fundovaný historický výklad a prístup Vašej pani sprievodkyne Janky Carré Molčanovej. Okrem toho, že sme mnoho videli a dozvedeli sa, prežili sme náš pobyt v spoločnosti vzácneho človeka z Vašej CK.

S pozdravom Júlia a Ľudovít


Bulharsko

Dobrý deň,

chcem poďakovať kolektívu CK Zlatka za bezproblémovú dovolenku, na ktorú budeme ešte dlho spomínať. Dokonalé bolo hotelové apartmánové ubytovanie, počasie, more, bazény, organizácia dovolenky a pohodové oba lety ...


Zuzana

 

S CK Zlatka chdievame na dvolenky už 5 rokov a doteraz sme boli vždy nadmieru spokojní s doporučením hotelov. Tento rok to bola Plamena Palace v Primorsku a zasa nás tento hotel nesklamal. Tešíme sa na ďalšiu dovolenku v budúcom roku samozrejme cez CK Zlatka.

Gabika


Kuba

Hotel Iberostar Taínos sme navštívili v roku 2016. Hotel je báječný a na rozprávkovom mieste. Pláž je na špičkovej úrovni a s nádherným bielym pieskom, krištáľovo čistým a teplým morom. Bývali sme v priestrannej izbe typu bungalow. Klimatizácia je dar z nebies :) Hotelový servis bol vynikajúci, mali sme stále dokonale upratanú izbu. Ďakujem zlatka.sk za najkrajšiu rodinnú dovolenku.

Jarmila


Turecko

V Turecku sme boli už 5-krát no posledné 2 roky to bol hotel Royal Holiday Palace. Ďakujeme cestovke zlatka.sk, že nám tento hotel doporučila. Je to raj pre deti a naše deti už nechcú ísť nikde inde. Vyskúšali sme niekoľko hotelov v Turecku, ale tento má naozaj fantastické služby a človek sa tam nikdy nemôže nudiť. Ešte raz veľká vďaka. 

Tomáš s rodinou

 

S priateľkou sme sa vrátili z dovolenky v Turecku veľmi spokojní. Boli sme v Alba Resort. Hotel sme si vybrali sami a musíme poďakovať zlatka.sk za výborný priebeh vybavenia, ústretovosť a výbornú komunikáciu od začiatku až dokonca. Určite s Vami pôjdeme aj nabudúce.

Michal a Janka 


Egypt

S cestovnou agentúrou zlatka.sk sme boli v Egypte prvý krát a boli sme prekvapení, ako krásne tam je. Pani majiteľka nám doporučila hotel Makadi Spa, pretože sme chceli luxusný rezort, kde môžeme s manželom oddychovať a lenošiť. Tento hotel je len pre dospelých, čo nám veľmi vyhovovalo a oddýchli sme si aj od tých našich detí :) Prostredie okolo hotela bolo nádherné a mali sme súkromnú pláž. Hotel je súčasťou väčšieho komplexu, ktorý ponúka atrakcie všetkým vekovým kategóriám. Budúci rok pôjdeme zasa cez zlatku :) 

Miladka a Juraj

 

S celou rodinou sme boli na jarné prázdniny v Egypte. Doporučili nám hotel Sunwing Waterworld Makadi. Po príchode na hotel v nočných hodinách sme boli ubytovaní v luxusnej obrovskej izbe s vlastným šatníkom, veľkou kupeľňou a postelami, na ktorých by sa vyspali aj štyria :D Keď vyšlo slnko a uvideli sme ten krásny areál plný atrakcií, bazénov, tobogánov,... nemohli sme uveriť vlastným očiam. Strava bola veľmi pestrá a veľmi chutná. Personál je veľmi ochotný a stále si pýta bakšiš. Je to však zaslúžene a každý kto bol v Egypte tak už je na to zvyknutý. S rodinou sme boli veľmi spokojní a zlatka.sk sa postarala o našu najlepšiu dovolenku, na ktorú budeme ešte dlho spomínať.

Lívia s rodinou

 

V Egypte som bola po prvýkrát a v CK mi doporučili veľmi štýlový hotel Grand Resort. Je to už hotel, ktorý nie je najnovší, no stále je veľmi pekný a udržiavaný. Služby sú na vysokej úrovni. Na izbe sme mali každý deň upratané a čisto a to sme boli na 15 dní. Služby CA Zlatka využijem aj nabudúce a doporučujem ich aj svojim známym.

Ingrid 


Dubaj

Hotel Ibis Al Barsha. Dubaj je úžasný :-) Začnem leteckou spoločnosťou, ktorá je naozaj veľmi dobrá a boli sme so službami veľmi spokojné.
No a samotný Dubaj je nádherný. Veľmi dobré je, že hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu niekoľkokrát denne na pláž a späť, čo sme využívali a keď sme sa nezmestili kvôli kapacite do "plážového autobusu", tak sa otočil pre ostatných a behom 15-20 minút vyzdvihol aj ostatných plážujúcich. Vyskúšali sme 3 pláže, každá bola niečím iná, ale každá bola úžasná. Zároveň sme využili aj hotelovú dopravu do obchodných domov, čo je tiež veľmi fajn.
V Dubaji je veľmi jednoduchá doprava aj metrom a všetci ľudia sú tam veľmi milí, ústretoví a ochotní pomôcť(aj pri rečovej bariére).
Raňajky v hoteli sa mierne obmieňali, základ zostával, ale niektoré z jedál boli upravené každý deň na iný spôsob, napr.v jeden deň vajíčka na tvrdo, ďalší deň omeleta, potom volské oko...páročky malé, druhý deň iný druh páročkov, obmieňanie druhov pečiva a tak..., celkom fajn.
Izbu sme si vedeli vybrať bez problémov fajčiarsku a nefajčiarsku. Škoda len, že hotel nemá balkóny, čo nám veľmi chýbalo a chýbali aj otvárateľné okná, čo zasa malo za dôsledok určite aj stav kúpelne. Nakoľko bez otvárania okien nebolo možné vetranie, tak v kúpelni sa tvoria na stenách plesne.
Určite sa do Dubaja ešte vrátim, nakoľko je tam naozaj krásne a rada využijem opäť Vaše služby, lebo komunikácia s Vami bola naozaj výborná a veľmi si vážim Váš prístup k zákazníkovi a ochotu pomôcť.

Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa na ďalšiu dovolenku so zlatkou.sk :-)
Prajem všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov.

Michaela


 

 Ďalšie recenzie nájdete na našom Facebooku: https://www.facebook.com/cazlatka.sk/